top of page

PRAKTIJK SPRING IN 'T VELD

voor kind & jeugd

We zijn verhuisd!!

Ons nieuwe adres is: Dorpsstraat 62 in Bunschoten.

Waarvoor kunt u bij ons terecht?

De praktijk houdt zich bezig met onderzoek en behandeling van gedrags-, leer- en ontwikkelingsproblemen voor kinderen en jongeren van 4 t/m 17 jaar.

 

Tevens worden ouders/verzorgers en school nauw betrokken bij het onderzoek en/of de behandeling en kunnen, indien gewenst, handvatten en opvoedingstips worden aangereikt.

 

Op deze website vindt u uitgebreide informatie over alle mogelijkheden. Mocht u meer willen weten of specifieke vragen hebben, voelt u zich dan vrij om contact op te nemen. We helpen u dan graag verder!

Aanmelding

Om in aanmerking te komen voor vergoede zorg heeft u een verwijzing nodig van de huisarts, jeugdarts, wijkteam of een gecertificeerde instelling.

Indien u over een verwijsbrief beschikt kunt u zich via de mail aanmelden; info@praktijkspringintveld.nl.

Door middel van een intakegesprek met u en/of uw kind wordt in kaart gebracht welke problemen worden ervaren. In overleg met u wordt bepaald welke behandeling en/of onderzoek het beste bij uw kind past. Daarna wordt wekelijks hulp geboden.

Waarvoor terecht
Contact

Ons Team

maaike2-01741_edited_edited.png

Maaike Spring in 't Veld

Orthopedagoog-generalist

maaike@praktijkspringintveld.nl

BIG: 19926880431

SKJ:120000664

NVO: 7007

Annet-01762_edited.jpg

Annet Heinen

Orthopedagoog

​annet@praktijkspringintveld.nl

SKJ:120011762

Alice Overeem

Orthopedagoog

​alice@praktijkspringintveld.nl

SKJ:120005336

Iris-01930_edited_edited.jpg

Iris Harleman

Orthopedagoog

​iris@praktijkspringintveld.nl

SKJ:120000664

Elly Arp

Orthopedagoog

elly@praktijkspringintveld.nl

SKJ:120013100

Anne-02587_edited_edited.jpg

Anne van Harten

Orthopedagoog

anne@praktijkspringintveld.nl

SKJ:120015145

Neem contact met ons op

Voor vragen, extra informatie of een intakegesprek kunt u ons bij voorkeur bereiken via email.

Tel: 033 2853022

Bedankt voor uw bericht!

Praktijk Spring in ‘t Veld is aangesloten bij de landelijke verwijsindex risicojongeren (VIR).
Eventuele aanmeldingen worden gedaan in overleg met de cliënt.

bottom of page